ZPU Juszczak - historia firmy


Firma ZPU Juszczak rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku w miejscowości Rzeszotary pod Krakowem jako firma rodzinna zatrudniająca kilka osób. Na początku zajmowaliśmy się głównie usługami ślusarskimi w tym metaloplastyką. Ciągły rozwój firmy, poszerzanie zakresu działalności doprowadziły nas do momentu w którym nasza praca koncentruje się głównie na usługach w zakresie projektowania i wykonywania konstrukcji stalowych oraz balustrad, poręczy, ogrodzeń i schodów. Wieloletnie doświadczenie czyni naszą firmę godną zaufania, jesteśmy specjalistami w zakresie “stali”. Cechują nas profesjonalizm i dbałość o najmniejsze szczegóły na każdym etapie realizacji. Jesteśmy w stanie sprostać każdym oczekiwaniom, o czym świadczą wystawione przez naszych kontrahentów pozytywne referencje.

Dokładamy wszelkich starań aby, niezależnie od skali czy rodzaju zamówienia nasze usługi były wykonywane z najwyższą precyzją i estetyką. Od lat z powodzeniem realizujemy inwestycje na terenie Polski, jak również w krajach Unijnych.


Dlaczego My


Ambicja I rzetelność – 34-letnie doświadczenie w branży czyni nas dobrze zorganizowanym i profesjonalnym zespołem prezentującym nowoczesne podejście do świadczonych usług. Z roku na rok powiększamy I ulepszamy zakres swoich możliwości przez co nasza oferta jest niezwykle konkurencyjna.

Doradztwo - profesjonalnie i kreatywnie wspieramy klienta na każdym etapie inwestycji, zapewniając pełną funkcjonalność I estetykę naszych realizacji.

Nowoczesny park maszynowy – korzystamy z najnowszych technologii niezbędnych do prawidłowego wykonania zleconego nam projektu.

Indywidualne podejście – naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta niezależnie od wielkości inwestycji.

Atrakcyjne ceny - jako producent konstrukcji stalowych oferujemy wysoką jakość usług w rozsądnych cenach. Zapewniamy optymalizację realizacji projektów, co przekłada się na ekonomię budowy i może znacznie obniżyć całościowe koszty inwestycji.


Operacja pn. „Zwiększenie konkurencyjności firmy i wzrost zatrudnienia poprzez zakup maszyn i urządzeń”, mająca na celu „rozwój działalności gospodarczej w zakresie produkcji konstrukcji stalowych poprzez zakup maszyn i urządzeń oraz zatrudnienie pracownika do momentu złożenia wniosku o płatność ostateczną” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Blisko Krakowa.